Mieszkanie, ul. Słowackiego
Słowackiego, Sandomierz, świętokrzyskie
- 289 000 zł
- 53,51 m²
- 5 400,86 zł/m²
Agata Iwanicka-S...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Słowackiego
Słowackiego, Sandomierz, świętokrzyskie
zaktualizowane:
21 kwietnia 2026
Mieszkanie, ul. Słowackiego
Zaktualizowane: 21 kwietnia 2026
289 000 zł 53,51 m² 5 400,86 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
4/4
3
1980
parking publiczny / na ulicy
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1980Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 289 000 zł (5 400,86 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 53,51 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1980
- technika budowy: wielka płyta
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 657 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: prysznic, oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
- opomiarowanie wody
- Internet, telefon
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: The Wonders Agencja Nieruchomości, zaktualizowane: 21.04.2026
- numer ogłoszenia: 593240
Lokalizacja
- Adres: Słowackiego, Sandomierz, sandomierski, świętokrzyskie
- Otoczenie: łąka
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, apteka, przystanek autobusowy, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
Mamy przyjemność przedstawić Państwu, nową ofertę sprzedaży nieruchomości - mieszkanie stanowiące odrębną własność, zlokalizowane w Sandomierzu przy ulicy Słowackiego. Położenie mieszkania świetnie sprawdzi się dla osób ceniących bliskość infrastruktury miejskiej, jednocześnie chcących zamieszkać blisko natury. Za oknami mieszkania rozpościera się park miejski "Piszczele". (...)
732 705...
732 705 198