Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Sandomierz

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Koseły

Sandomierz,świętokrzyskie

80 000 zł23 m² 3 478,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w bloku na wyższym parterze. Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni, łazienki, korytarza oraz pokoju (całosc ok 23 m2). Do mieszkania przynależy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krukowska

Sandomierz,świętokrzyskie

155 000 zł42 m² 3 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

pilnie sprzedam mieszkanie , możliwość negocjacji ceny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Baczyńskiego

Sandomierz,świętokrzyskie

167 760 zł56 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 55,92 m2 Taras 10,50 m2 Ogródek 133 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Baczyńskiego

Sandomierz,świętokrzyskie

270 000 zł75 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedazy atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie w Sandomierzu.W pełni wykończone i wyposażone w wysokim standardzie.Budynek kameralny, ogrodzony, miejsca postojowe przy budynku.Bliskosc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Koseły

Sandomierz,świętokrzyskie

90 000 zł23 m² 3 913,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w bloku na wyższym parterze. Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni, łazienki, korytaża oraz pokoju (całosc ok 23 m2). Do mieszkania przynalezy rowniez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żółkiewskiego-Lina

Sandomierz,świętokrzyskie

205 200 zł57 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie 57 m ul. Żółkiewskiego, sandomierz. Bardzo dobra lokalizacja - bardzo blisko plac zabaw, przychodnia, przedszkole, sklepy, apteka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Sandomierz,świętokrzyskie

700 zł34 m² 20,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę spokojnej osobie pracującej umeblowaną kawalerkę po remoncie. Centrum miasta. Nie ma problemu z parkowaniem, spokojna okolica. Mieszkanie jest ciepłe, ciche, przytulne. Parkiet po renowacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowackiego

Sandomierz,świętokrzyskie

178 200 zł54 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cicha, spokojna okolica przy ul. Słowackiego 13; bardzo dobra lokalizacja; w pobliżu przedszkole, szkoła, parki; na równoległej ulicy: komenda policji, banki, apteka, sklepy; mieszkanie zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieśli

Sandomierz,świętokrzyskie

178 000 zł47 m² 3 787,23 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie z dużym balkonem i otwarta kuchnią do zamieszkania od zaraz. Atrakcyjne położenie w okolicy punkty handlowo-uslugowe, szkoły, basen. Możliwość sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Baczyńskiego

Sandomierz,świętokrzyskie

170 000 zł60 m² 2 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na ul. Baczyńskiego o pow. 60 m2 z dużym balkonem, widna kuchnia, wc i łazienka osobno. W pobliżu przedszkole, bank. poczta, sklepy, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Baczyńskiego

Sandomierz,świętokrzyskie

165 000 zł60 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie trzypokojowe 60 m2, jasna kuchnia, łazienka i wc osobno, duża loggia od strony południowej, przynależna piwnica. W pobliżu przedszkole, bank. poczta, sklepy, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sandomierz

Sandomierz,świętokrzyskie

500 zł63 m² 7,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Centrum Sandomierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Portowa

Sandomierz,świętokrzyskie

78 000 zł34 m² 2 294,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie z południowej strony,wysoki parter, duży widny pokój, widna duża kuchnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie środkowe - ciepłe.Bardzo niskie opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żółkiewskiego-Lina

Sandomierz,świętokrzyskie

168 000 zł48 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie na ulicy Żółkiewskiego na drugim piętrze, po remoncie, w okolicy sklepy, przedszkole, przychodnia, apteka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Sandomierz,świętokrzyskie

170 000 zł50 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przytulne mieszkanie dostępne od zaraz. Atrakcyjne położenie; w okolicy basen, szkoły, punkty handlowo usługowe. Możliwość sprzedaży z wyposażeniem. Tel kontaktowy  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milberta

Sandomierz,świętokrzyskie

700 zł50 m² 14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam! Wynajmę nowe komfortowe mieszkanie o pow. 50 m2 na 2-gim pietrze w Sandomierz ul. Milberta 4. Spokojna dzielnica (okolice szpitala). Przed blokiem duży parking. Mieszkania składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krukowska

Sandomierz,świętokrzyskie

114 000 zł30 m² 3 787,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie bezczynszowe, stan idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maciejowskiego

Sandomierz,świętokrzyskie

230 000 zł64 m² 3 593,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W mieszkaniu osobno wc, zabudowany przedpokój. Nowe okna i parapety. Podłoga - mozaika parkietowa. Meble do uzgodnienia. Duża piwnica, duży balkon. Mieszkanie odświeżone (malowane) w 2011 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Sandomierz

Sandomierz,świętokrzyskie

125 000 zł38 m² 3 289,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do Zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czachowskiego

Sandomierz,świętokrzyskie

226 080 zł63 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Lokal bezczynszowy (wspólnota mieszkaniowa księga wieczysta) do zamieszkania od zaraz, do modernizacji jedynie kuchnia i łazienka wg gustu, oraz upodobań nowych właścicieli .Obok bloku dużo miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krukowska

Sandomierz,świętokrzyskie

155 000 zł42 m² 3 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja, możliwość negocjacji ceny!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Sandomierz,świętokrzyskie

129 200 zł38 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duży widny pokój z panelami na podłodze, widna kuchnia - częściowo w płytach i panelach ściennych, łazienka w płytkach. Okna pcv wymienione, drzwi wejściowe drewniane wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krukowska

Sandomierz,świętokrzyskie

155 000 zł42 m² 3 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

okazja! cicha spokojna okolica, sieć sklepów, bardzo dobre połączenie, mieszkanie zadbane, kuchnia wraz z meblami możliwość negocjacji ceny!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Króla

Sandomierz,świętokrzyskie

500 zł39 m² 12,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

witam mam 2 pokoje na 2 pietrze do wynajecia w centrum miasta blisko sklepy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maciejowskiego

Sandomierz,świętokrzyskie

198 000 zł66 m² 3 022,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie do remontu, z widokiem na Wisłę, bardzo dobra lokalizacja, obok sklepy spoż, apteka, basen, przystanek. Mieszkanie trzypokojowe z Łazienką i wc, duża kuchnia ze spiżarnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sandomierz,świętokrzyskie

205 000 zł58 m² 3 534,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

parkiety, glazura, terakota, łazienka i ubikacja oddzielnie, słoneczne, idealna lokalizacja - w pobliżu przychodnia, apteka, przedszkole, szkoły, sklepy, nowe okna, wolne od zaraz, księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Sandomierz,świętokrzyskie

165 000 zł48 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie w Sandomierzu ul. Mickiewicza, 48 m2, 2 duże pokojowe na czwartym piętrze. Nowe okna, podłoga w panelach, w pokojach gładź, kuchnia i łazienka w płytkach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Sandomierz,świętokrzyskie

181 332 zł50 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na trzecim piętrze. Mieszkanie jest ciepłe, ładne, przestronne, ma bardzo dobry i wygodny układ pomieszczeń. Miłe i spokojne sąsiedztwo. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego-Lina

Sandomierz,świętokrzyskie

148 000 zł40 m² 3 709,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Sandomierzu na ul.Żółkiewskiego na parterze.W mieszkaniu są nowe okna,drzwi wejściowe stalowe,antywłamaniowe.Panele w pokojach,kuchnia,łazienka,korytarz płytki.Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowackiego

Sandomierz,świętokrzyskie

200 000 zł54 m² 3 703,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cicha, spokojna okolica przy ul. Słowackiego 13; bardzo dobra lokalizacja; w pobliżu przedszkole, szkoła, park; na równoległej ulicy banki, sklepy; mieszkanie zadbane, słoneczne, do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żółkiewskiego-Lina

Sandomierz,świętokrzyskie

185 000 zł57 m² 3 245,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie jasne, słoneczne, okna pcv z żaluzjami. Cena do negocjacji.